PanAmericana 01 Jaképak to bude překvapení na autogramiádě? PanAmericana 02 Víťova kniha je v dobré společnosti. Knihu Země dostal Dostál :-) od Ebicyklu při návratu z PanAmericany v Mošnově. PanAmericana 03 Publicita je potřeba. Myslím, že je to TV Prima, ale nejsem si jistý. PanAmericana 04 Andrea s Annemarií a vpravo sedí Marcela Olchavová. PanAmericana 05 Všimněte si té kravaty. V takovém úboru Víťu jen tak neuvidíte.
PanAmericana 06 Pár podpisů pro matriku. PanAmericana 07 Svědkyne od Andrejky. PanAmericana 08 Ještě občanku... PanAmericana 09 Dobrá nálada nechyběla. PanAmericana 10 ...ani Hejtmanovi. Dnes hrál dvojroli - svědka a kmotra.
PanAmericana 11 Obřadní síň. PanAmericana 12 Že jim to ale sluší, co?! PanAmericana 13 Nic netušící zájemci o křest knihy již seděli o patro níž. PanAmericana 14 Volná parafráze... PanAmericana 15 Skoro povinné rekvizity.
PanAmericana 16 Cílová a zároveň startovní páska. PanAmericana 17 Kytice nesmí na svatbě chybět. PanAmericana 18 Zhruba v těchto chvílích se rodiče dozvídají, co je tím překvapením. Ano - rodiče o ničem nevěděli. PanAmericana 19 Šťastná rodinka. PanAmericana 20 Rodina ještě v šoku.
PanAmericana 21 Annemarie si poletovala bez ohledu na důležitost situace. PanAmericana 22 Tak a jdeme na to. PanAmericana 23 Ještě seřadit. PanAmericana 24 Objektivy foťáků a kamer již čekají. PanAmericana 25 Všimněte si výzdoby na stěnách obřadní síně. Na sedačce jsou rodiče.
PanAmericana 26 Začíná jít do tuhého. PanAmericana 27 Jak pro koho. PanAmericana 28 Ano máme za sebou. PanAmericana 29 A prstýnky již nasazené. PanAmericana 30 První manželský polibek.
PanAmericana 31 Podepsat. PanAmericana 32 Odsvědčit. PanAmericana 33 Opět podepsat. PanAmericana 34 A můžeme gratulovat. První samozřejmě rodina. PanAmericana 35 Pak svědci.
PanAmericana 36 A také Richard Konkolski. PanAmericana 37 Librex byl opravdu plný. A to chtěli soukromý obřad. Nějak se to nepovedlo. :-) PanAmericana 38 Po svatbě mohla konečně začít autogramiáda. PanAmericana 39 A je tady další překvapení. Hejtman předává Víťovi certifikát ke své planetce Dostál. Kde je právě teď se dozvíte Z.D.E.: http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=15902&group=all&search=Search;orb=1 PanAmericana 40 Cyklistická kniha se křtí přece vodou z bandasky, ne nějakým šampaňským.